DC

Ładowarki prądu stałego (DC) są w stałej gotowości żeby ultraszybko naładować Twoje auto elektryczne. Representują szczyt techniki z racji swojej najwyższej wydajności, szybkości działania oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojego pojazdu EV.

Mnogość dostępnych mocy, do 160 kW, zapewnią Ci możliwość superszybkiego naładowania auta w czasie poniżej pół godziny. Zwracamy uwagę na ich przemysłowe przeznaczenie – tam, gdzie czas ma najwyższe znaczenie. Ładowarki DC sprawdzą sie w centrach handlowych, hotelach, obiektach sportowych, restauracjach, centrach wystawienniczych i innych obiektach typowo usługowych. Twoi klienci docenią wartość dodaną w postaci bardzo szybkiej ładowarki samochodów elektrycznych położonej przy nieruchomości lub bezpośrednio na parkingu. Wraz ze sprzedażą rozwiązań DC zapewniamy niezbędne doradztwo oraz informację w zakresie kart pre-paid do ładowania samochodów, ograniczonego dostępu do ładowania i innych. Wszystko dla pełnej kontroli kosztów.

Pokazuję 1 – 9 z 33

Szybka stacja ładowania DC 60kW z dwoma wtyczkami typu CCS

96,555.00 

Szybka ładowarka o mocy 60kW spełnia europejskie normy pobierania nowych pojazdów elektrycznych energii. Kontrola mocy, zarządzanie ładowaniem, komunikacja sieciowa i inne niestandardowe funkcje – wszystkie w jednym urządzeniu!
Cały proces ładowania jest pod inteligentną kontrolą, oferując zakres napięcia wyjściowego 150 ~ 500V. Ładowanie pistoletu CCS2 oferuje super szybkie ładowanie dla jednego pojazdu elektrycznego. CCS 2 Podwójne wtyki ładujące umożliwiają jednoczesne szybkie ładowanie dwóch pojazdów elektrycznych z równą dystrybucją mocy (60kW x 2).

Bardzo szybka ładowarka DC 90 – 120 – 150 – 180 kW

0.00 

Moc ładowania 90 – 120 – 150 – 180 kW

-5%

Wolnostojąca ładowarka pojazdów elektrycznych G160 – DC EV Ładowarka o mocy 160kW

153,090.00 

Stacja eFlex DC to szybka ładowarka o mocy 160 kW z dwoma gniazdami prądu stałego (CHAdeMO i CCS) z opcjonalnym wyjściem AC typu 2 o mocy do 22 kW, którą można skonfigurować tak, aby spełniała różne potrzeby klientów w Europie i Ameryce Północnej. Obsługuje wszystkie trzy złącza ładujące się jednocześnie.

-5%

Wolnostojąca ładowarka pojazdów elektrycznych G160 – DC EV Ładowarka o mocy 120kW

136,080.00 

Stacja eFlex DC to szybka ładowarka o mocy 120 kW z dwoma gniazdami prądu stałego (CHAdeMO i CCS) z opcjonalnym wyjściem AC typu 2 o mocy do 22 kW, którą można skonfigurować tak, aby spełniała różne potrzeby klientów w Europie i Ameryce Północnej. Obsługuje wszystkie trzy złącza ładujące się jednocześnie.

Wolnostojąca ładowarka pojazdów elektrycznych G160 – DC EV Ładowarka o mocy 100kW

133,089.00 

Stacja eFlex DC to szybka ładowarka o mocy 100 kW z dwoma gniazdami prądu stałego (CHAdeMO i CCS) z opcjonalnym wyjściem AC typu 2 o mocy do 22 kW, którą można skonfigurować tak, aby spełniała różne potrzeby klientów w Europie i Ameryce Północnej. Obsługuje wszystkie trzy złącza ładujące się jednocześnie.

Wolnostojąca ładowarka pojazdów elektrycznych (EV) G160 – DC o mocy 60kW

121,200.01 

Stacja eFlex DC to szybka ładowarka o mocy 60 kW z dwoma gniazdami prądu stałego (CHAdeMO i CCS) z opcjonalnym wyjściem AC typu 2 o mocy do 22 kW, którą można skonfigurować tak, aby spełniała różne potrzeby klientów w Europie i Ameryce Północnej. Obsługuje wszystkie trzy złącza ładujące się jednocześnie.