• WALLBOX 22 kW - Wisząca ładowarka pojazdów elektrycznych (EV) 1- oraz 3-fazowa o mocy 22 kW

Symbol: 24.2

Średniej mocy wisząca ładowarka wallbox do pojazdów elektrycznych (EV). Doskonała jakość za atrakcyjną cenę. Doskonała do montażu garażowego, w miejscach odwiedzanych przez klientów (hotele, restauracje czy centra handlowe) gdzie czas ładowania samochodu do 1-2 godzin nie jest problemem.

Rodzaj gniazda
36720.00
szt. Do przechowalni
Dostawa w ciągu 12 dni
Cena przesyłki 395
Kurier (czas dostawy 35 dni) 395
Ekspresowa przesyłka kurierska do Polski (czas dostawy 8 dni) 995
Dostępność Duża dostępność
Waga 12 kg
Zostaw telefon

Bardzo uniwersalny model, który sprawdzi się w większości zastosowań komercyjnych. Średniopółkowy model zapewniający wysoką moc ładowania, zwłaszcza w przypadku przyłączenia tej ładowarki do napięcia 400V (tzw. siła). Zdobywa uznanie użytkowników indywidualnych nie tylko z uwagi na prostotę obsługi, ale głównie za niezawodność i wysoką jakość wykonania. Stacja ładowania stosowana wyjątkowo często w ramach zabudowy kilku-kilkunastu sztuk obok siebie, dla zaspokojenia dużego zapotrzebowania ze strony użytkowników.

Zapraszamy do kontaktu celem omówienia zamówienia większej ilości, przedstawienia projektu inwestycyjnego oraz wdrożenia stacji ładowania "pod klucz". Zapewniamy najlepsze doradztwo przy wyborze optymalnego modelu oraz mocy, zależnie od warunków przyłącza elektroenergetycznego narzucanych wymaganiami operatora systemu dystrybucyjnego OSD.

Polecana do zakładów pracy, biurowców, hoteli, centrów handlowych, obiektów użyteczności publicznej, parkingów podziemnych czy spółdzielni mieszkaniowych. Doskonale sprawdzi się także na ścianie garażu przydomowego.

Wejście / wyjście: 22 kW
Prąd wyjściowy: 32A-63A
Napięcie wyjściowe: 230 V-400 V.
Stopień ochrony przed wodą: IP 65
Pojedyncza / podwójna wtyczka lub gniazdo

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie